Rekordy TL Athletics Jastrzębie - Stadion/Ulica

Kobiety

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.33
MICHALAK ANTONIA
2001
30.04.2017r
Częstochowa
100 m
12.77
MICHALAK ANTONIA
2001
26.05.2018r
Bielsko-Biała
150 m
19.17
MICHALAK ANTONIA
2001
01.05.2018r
Częstochowa
200 m
25.57
MICHALAK ANTONIA
2001
29.07.2018r
Chorzów
300 m
41.99
MICHALAK ANTONIA
2001
28.04.2018r
Chorzów
400 m
1:00.04
SAJDAK NATALIA
1988
17.09.2006r
Chorzów
400 m ppł
1:09.83
SAJDAK NATALIA
1988
17.06.2006r
Bielsko-Biała
500 m
1:19.79
SAJDAK NATALIA
1988
7.05.2006r
Sosnowiec
600 m
1:40.69
SAJDAK NATALIA
1988
26.08.2006r
Kraków
800 m
2:18.68
SUWAJ ANETA
1986
10.06.2007r
Bielsko-Biała
1000 m
3:01.87
SUWAJ ANETA
1986
3.09.2006r
Sosnowiec
1500 m
4:38.62
SUWAJ ANETA
1986
21.07.2007r
Sosnowiec
2000 m
6:33.52
SUWAJ ANETA
1986
1.05.2007r
Sosnowiec
3000 m
10:23.62
SUWAJ ANETA
1986
17.06.2006r
Bielsko-Biała
5000 m
17:39.64
SUWAJ ANETA
1986
9.09.2007r
Słupsk
10000 m
37:30.45
SUWAJ ANETA
1986
5.05.2007r
Warszawa
Półmaraton
1:24:55
DZIUK DAGMARA
1987
09.09.2012r
Piła
Maraton
3:04:15
DZIUK DAGMARA
1987
19.04.2015r
Łódź
Skok w dal
4.53m
TOKAJUK TATIANA
1977
05.06.1994r
Zabrze
Chód 3km
21:52.58
SARKOWICZ KLAUDIA
1981
14.05.1994
Zabrze
4x100m
54.94
BLUTKO ZUZANNA
PASTUSZAK ROKSANA
LOSE MAŁGORZATA
POPIOŁEK JULIA
2004
2005
2003
2005
03.06.2018
Ruda Śląska
4x400m
4:28.78
NOWAK MARIOLA
ZIELIŃSKA KATARZYNA
GRUMUŁA BARBARA
BIELECKA SYLWIA
1978
1978
1978
1978
04.06.1994
Zabrze
Sztafeta Szwedzka
2:28:40
HERMAN WIKTORIA
JAGIEŁO WIKTORIA
MICHALAK ANTONIA
SZULIK DOMINIKA
2002
2001
2001
2001
02.10.2016
Sosnowiec
Sztafeta Olimpijska
4:19:43
DZIUK DAGMARA
MICHALAK ANTONIA
SZULIK DOMINIKA
GOIK KINGA
1987
2001
2001
2001
01.10.2017
Częstochowa



Mężczyźni

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
11.19
URBANEK ŁUKASZ
2003
02.09.2020r
Częstochowa
110 m pł
16.71
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r
Sosnowiec
150m
17.08
URBANEK SEBASTIAN
1997
03.05.2015
Bielsko-Biała
200 m
22.67
URBANEK ŁUKASZ
2003
19.09.2020r
Radom
300 m
36.43
KRAKOWSKI DAWID
1999
30.09.2017r
Częstochowa
300 m ppł
40.12
URBANEK SEBASTIAN
1997
16.09.2012
Częstochowa
400 m
50.03
URBANEK SEBASTIAN
1997
18.06.2015r
Wrocław
500 m
1:30.55
WALA PIOTR
2005
18.05.2016r
Kraków
400m ppł
55.45
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.07.2013r
Łódź
600 m
1:24.92
MIKOŁOWICZ DAMIAN
1987
30.04.2005r
Chorzów
800 m
1:56.69
STAŚKIEWICZ JAKUB
1978
10.06.1995r
Zabrze
1000 m
2:33.78
MATUSZEWSKI MARIUSZ
1979
1.05.2002r
Bielsko-Biała
1500 m
4:01.58
STAŚKIEWICZ JAKUB
1978
24.06.1995r
Zabrze
2000 m
5:46.61
WŁOCH ANDRZEJ
1995
06.05.2017r
Sosnowiec
3000 m
8:55.71
CZYŻ PAWEŁ
1978
18.06.1995r
Zabrze
5000 m
15:28.59
ZAWIERUCHA JERZY
1976
24.06.1995r
Zabrze
10000 m
32:04.55
SIEGMUND TADEUSZ
1970
17.05.1998
Warszawa
2000 m pprz
6:04.49
WINKLER TOMASZ
1980
20.07.1999r
Białystok
Półmaraton
1:08:02
SIEGMUND TADEUSZ
1970
23.02.1997r
Wiązowna
Maraton
2:21:51
SIEGMUND TADEUSZ
1970
31.05.1997r
Toruń
10km
31:47
SIEGMUND TADEUSZ
1970
29.08.1993
Jastrzębie-Zdrój
15km
52:03
SIEGMUND TADEUSZ
1970
31.12.1995
Strzelce Opolskie
Skok w dal
6.05 m
WIŚNIEWSKI DAWID
2003
29.08.2020r
Bielsko-Biała
Rzut oszczepem
31.87 m
WIŚNIEWSKI DAWID
2003
29.09.2018r
Ruda Śląska
4x100m
49.92
WIŚNIEWSKI DAWID
URBANEK ŁUKASZ
RENTFLEISZ FILIP
WALA PIOTR
2003
2003
2003
2005
29.09.2018r
Ruda Śląska
4x400m
3:37.09
SKRZYŃSKI ŁUKASZ
HAŁADYNA DARIUSZ
HERMAN SEBASTIAN
POLSAKIEWICZ TOMASZ
1975
1975
1977
1976
04.06.1994r
Zabrze
Sztafeta Olimpijska
3:28.97
WŁOCH ANDRZEJ
KRAKOWSKI DAWID
SWALSKI KAMIL
URBANEK ŁUKASZ
1995
1999
2001
2003
01.10.2017
Częstochowa



MIESZANE " Kobiety-Mężczyźni"

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
Sztafeta Olimpijska
4:23.11
LICHACZ SONIA
CZERWIŃSKI ROBERT
BANACH DAGMARA
STAŚKIEWICZ JAKUB
1993
1989
1987
1978
28.09.2008
Pszczyna

 

 

Juniorzy 18-19 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
11.41
URBANEK SEBASTIAN
1997
23.06.2013r
Bielsko-Biała
110m pł
16.71
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r.
Sosnowiec
150m
17.08
URBANEK SEBASTIAN
1997
03.05.2015r.
Bielsko-Biała
200 m
22.88
URBANEK SEBASTIAN
1997
09.05.2015r
Częstochowa
300 m
36.43
KRAKOWSKI DAWID
1999
30.09.2017r
Częstochowa
300 m pł
40.12
URBANEK SEBASTIAN
1997
16.09.2012r.
Częstochowa
400 m
50.03
URBANEK SEBASTIAN
1997
18.06.2015r
Wrocław
600 m
1:24.92
MIKOŁOWICZ DAMIAN
1987
30.04.2005r
Chorzów
800 m
1:58.11
SWALSKI KAMIL
2001
27.05.2018r
Częstochowa
1000 m
2:34.03
WINKLER TOMASZ
1980
1.05.1999r
Bielsko-Biała
1500 m
4:07.39
WINKLER TOMASZ
1980
12.06.1999r
Zabrze
2000 m
5:50.02
ZAWIERUCHA DAMIAN
1980
1.05.1999r
Bielsko-Biała
3000 m
8:59.57
WINKLER TOMASZ
1980
17.05.1999r
Zabrze
5000 m
16:13.89
CZERWIŃSKI ROBERT
1989
28.06.2008r
Sosnowiec
10000 m
34:14.63
WINKLER TOMASZ
1980
17.05.1998r
Warszawa
2000 m pprz
6:04.49
WINKLER TOMASZ
1980
20.07.1999r
Białystok
10km
33:59
ZAWIERUCHA JERZY
1976
16.10.1994
Koło
Skok w dal
5.86 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
05.10.2013r
Sosnowiec
4x400m
3:38.2
SKRZYŃSKI ŁUKASZ
KUBAS MARIUSZ
HAŁADYNA DARIUSZ
GRACAK
1975
1974
1975
1975
23.05.1993
Zabrze



Juniorki 18-19 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.33
MICHALAK ANTONIA
2001
30.04.2017r
Chorzów
100 m
12.77
MICHALAK ANTONIA
2001
26.05.2018r
Bielsko-Biała
150 m
19.17
MICHALAK ANTONIA
2001
01.05.2018r
Częstochowa
200 m
25.57
MICHALAK ANTONIA
2001
29.07.2018r
Chorzów
300 m
41.99
MICHALAK ANTONIA
2001
28.04.2018r
Chorzów
400 m
1:00.04
SAJDAK NATALIA
1988
17.09.2006r
Chorzów
400 m ppł
1:09.83
SAJDAK NATALIA
1988
17.06.2006r
Bielsko-Biała
500 m
1:19.79
SAJDAK NATALIA
1988
7.05.2006r
Sosnowiec
600 m
1:40.69
SAJDAK NATALIA
1988
26.08.2006r
Kraków
800 m
2:22.88
SAJDAK NATALIA
1988
18.07.2006r
Sosnowiec
1000 m
3:07.58
SUWAJ ANETA
1986
30.04.2004r
Chorzów
1500 m
4:47.86
SUWAJ ANETA
1986
12.06.2004r
Chorzów
2000 m
7:31.54
SZULIK DOMINIKA
2001
31.08.2016
Sosnowiec
3000 m
10:58.70
BIELECKA SYLWIA
1978
17.09.1995r
Bielsko-Biała
5000 m
18:09.65
SUWAJ ANETA
1986
27.06.2004r
Białystok
Skok w dal
4.53 m
TOKAJUK TATIANA
1977
05.06.1994r
Zabrze
Chód 3km
21:52.58
SARKOWICZ KLAUDIA
1981
14.05.1994
Zabrze
4x400m
4:28.78
NOWAK MARIOLA
ZIELIŃSKA KATARZYNA
GRUMUŁA BARBARA
BIELECKA SYLWIA
1978
1978
1978
1978
04.06.1994
Zabrze



Juniorzy młodsi 16-17 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
11.19
URBANEK ŁUKASZ
2003
02.09.2020r
Częstochowa
110 m pł
16.71
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r
Sosnowiec
150 m
17.08
URBANEK SEBASTIAN
1997
01.05.2014r
Sosnowiec
200 m
22.67
URBANEK ŁUKASZ
2003
19.09.2020r
Radom
300 m
36.97
URBANEK ŁUKASZ
2003
08.09.2018r
Bielsko-Biała
300 m pł
40.12
URBANEK SEBASTIAN
1997
16.09.2012r
Częstochowa
400 m
51.16
URBANEK SEBASTIAN
1997
15.06.2013r
Sosnowiec
400 m ppł
55.45
URBANEK SEBASTIAN
1997
15.06.2013r
Sosnowiec
600 m
1:25.21
SWALSKI KAMIL
2001
05.05.2018r
Ruda Śląska
800 m
1:58.11
SWALSKI KAMIL
2001
27.05.2018r
Częstochowa
1000 m
2:35.81
STAŚKIEWICZ JAKUB
1978
03.05.1995r
Bielsko-Biała
1500 m
4:12.17
PISAREK GRZEGORZ
1986
22.06.2003r
Kraków
2000 m
5:55.97
PIKTEL DAMIAN
1983
1.05.1998r
Bielsko-Biała
2000 m pprz
6:34.87
STAŚKIEWICZ JAKUB
1978
04.06.1994
Zabrze
3000 m
9:05.20
CZERWIŃSKI ROBERT
1989
17.06.2006r
Bielsko-Biała
10000 m
35:05.48
SZULIK GRZEGORZ
1981
17.05.1998r
Warszawa
10km
34:47
STAŚKIEWICZ JAKUB
1978
15.10.1995
Koło
15km
54:25
STAŚKIEWICZ JAKUB
1978
31.12.1995r
Strzelce Opolskie
Skok w dal
6.05 m
WIŚNIEWSKI DAWID
2003
29.08.2020r
Bielsko-Biała
4x400m
4:06.58
WILGUDZKI ADAM
CZYŻ PAWEŁ
SPYRA ARTUR
STAŚKIEWICZ JAKUB
1978
1978
1978
1978
04.06.1994
Zabrze



Juniorki młodsze 16-17 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.33
MICHALAK ANTONIA
2001
26.05.2018r
Częstochowa
100 m
12.77
MICHALAK ANTONIA
2001
26.05.2018r
Bielsko-Biała
150 m
19.17
MICHALAK ANTONIA
2001
01.05.2018r
Częstochowa
200 m
25.57
MICHALAK ANTONIA
2001
29.07.2018r
Chorzów
300 m
41.99
MICHALAK ANTONIA
2001
28.04.2018r
Chorzów
400 m
62.78
MICHALAK ANTONIA
2001
10.09.2017r
Gliwice
600 m
1:44.22
SZULIK DOMINIKA
2001
30.09.2017r
Częstochowa
800 m
2:26.91
BURZYŃSKA MICHALINA
1984
1.09.2001r
Chorzów
1000 m
3:08.54
GMITRZUK EWELINA
1984
1.05.1997r
Zabrze
1500 m
4:50.53
BIELECKA SYLWIA
1978
10.06.1995r
Zabrze
2000 m
7:31.54
SZULIK DOMINIKA
2001
31.08.2016
Sosnowiec
3000 m
10:58.70
BIELECKA SYLWIA
1978
17.09.1995r
Bielsko-Biała
10km
39:11
BIELECKA SYLWIA
1978
15.10.1995
Koło
Skok w dal
4.53 m
TOKAJUK TATIANA
1977
05.06.1994r
Zabrze
Chód 3km
21:52.58
SARKOWICZ KLAUDIA
1981
14.05.1994
Zabrze
4x400m
4:28.78
NOWAK MARIOLA
ZIELIŃSKA KATARZYNA
GRUMUŁA BARBARA
BIELECKA SYLWIA
1978
1978
1978
1978
04.06.1994
Zabrze



Młodzicy 14-15 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
11.61
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r
Sosnowiec
110 m pł
16.71
URBANEK SEBASTIAN
1997
30.08.2012r
Sosnowiec
150 m
17.78
URBANEK SEBASTIAN
1997
28.04.2012r
Bielsko-Biała
200 m
23.99
URBANEK ŁUKASZ
2003
01.09.2018r
Ruda Śląska
300 m
36.97
URBANEK ŁUKASZ
2003
08.09.2018r
Bielsko-Biała
300 m pł
40.12
URBANEK SEBASTIAN
1997
16.09.2012r
Częstochowa
400 m
54.15
URBANEK ŁUKASZ
2003
21.07.2018r
Częstochowa
600 m
1:28.22
MIKOŁOWICZ DAMIAN
1987
1.05.2002r
Bielsko-Biała
800 m
2:03.01
PIKTEL DAMIAN
1983
9.05.1998r
Zabrze
1000 m
2:40.00
SZWAJNOCH PATRYCJUSZ
1980
03.05.1995r
Bielsko-Biała
1500 m
4:09.56
SZWAJNOCH PATRYCJUSZ
1980
10.06.1995r
Zabrze
2000 m
5:55.97
PIKTEL DAMIAN
1983
1.05.1998r
Bielsko-Biała
3000 m
9:25.64
PIKTEL DAMIAN
1983
17.05.1998r
Warszawa
10km
38:04
ZAWIERUCHA DAMIAN
1980
15.10.1995
Koło
Skok w dal
5.67 m
GŁUSZEK DANIEL
2002
11.06.2016r
Sosnowiec
Oszczep(600)
31.87
WIŚNIEWSKI DAWID
2003
29.09.2018r
Ruda Śląska
Sztafeta 4x100m
49.92
WIŚNIEWSKI DAWID
URBANEK ŁUKASZ
RENTFLEISZ FILIP
WALA PIOTR
2003
2003
2003
2005
29.09.2018r
Ruda Śląska



Młodziczki 14-15 lat

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.67
LOSE MAŁGORZATA
2003
30.04.2017r
Chorzów
80 m ppł
14.77
BLUTKO ZUZANNA
2003
09.06.2018r
Gliwice
100 m
13.35
MICHALAK ANTONIA
2001
11.06.2016r
Sosnowiec
150 m
21.19
JAGIEŁO WIKTORIA
2001
03.05.2016r
Bielsko-Biała
200 m
28.18
MICHALAK ANTONIA
2001
31.08.2016r
Sosnowiec
300 m
44.67
JAGIEŁO WIKTORIA
2001
28.05.2016r
Kraków
400 m
1:04.80
PASTUSZAK ROKSANA
2005
18.05.2019r
Ruda Śląska
600 m
1:44.22
SZULIK DOMINIKA
2001
01.05.2016r
Sosnowiec
800 m
2:27.15
GMITRZUK EWELINA
1984
10.05.1997r
Zabrze
1000 m
3:08.54
GMITRZUK EWELINA
1984
1.05.1997r
Zabrze
1500 m
5:14.01
LICHACZ SONIA
1993
21.06.2008r
Częstochowa
2000 m
7:31.54
SZULIK DOMINIKA
2001
31.08.2016r
Sosnowiec
3000 m
11:07.18
WARĘDA BARBARA
1983
17.05.1998r
Warszawa
Skok w dal
4.47 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
14.06.2017r
Rybnik
Chód 3km
21:52.58
SARKOWICZ KLAUDIA
1981
14.05.1994
Zabrze
Sztafeta 4x100m
54.94
BLUTKO ZUZANNA
PASTUSZAK ROKSANA
LOSE MAŁGORZATA
POPIOŁEK JULIA
2004
2005
2003
2005
03.06.2018
Ruda Śląska



Dzieci Starsze (Chłopcy 12-13 lat)

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
7.93
URBANEK SEBASTIAN
1997
19.09.2010r
Pszczyna
100 m
12.54
URBANEK SEBASTIAN
1997
20.06.2010r
Chorzów
200 m
26.52
URBANEK ŁUKASZ
2003
24.09.2016r
Rybnik
300 m
39.97
URBANEK SEBASTIAN
1997
20.06.2010r
Chorzów
400 m
55.65
URBANEK SEBASTIAN
1997
17.07.2010r
Sosnowiec
500 m
1:30.55
WALA PIOTR
2005
28.05.2016r
Kraków
600 m
1:33.95
URBANEK SEBASTIAN
1997
05.09.2010r
Sosnowiec
800 m
2:15.75
GOŁOFIT KAMIL
1985
08.06.1998r
Zabrze
1000 m
2:56.61
GOŁOFIT KAMIL
1985
12.09.1998r
Bielsko-Biała
1500 m
5:15.33
TYNIEC ŁUKASZ
1984
12.10.1997r
Bielsko-Biała
2000 m
6:55.65
ZIELIŃSKI RAFAŁ
1981
01.05.1994r
Zabrze
3000 m
10:31.53
GOŁOFIT KAMIL
1985
17.05.1998r
Warszawa
10km
39:55
WIĄCEK PAWEŁ
1983
15.10.1995
Koło
Skok w dal
5.35 m
URBANEK SEBASTIAN
1997
26.06.2010r
Bielsko-Biała
Piłka Palantowa
40 m
SERWATKA MATEUSZ
2002
21.06.2014r
Bielsko-Biała
4x100m
59.45
DROŻNIAK ANTONI
DUDA WIKTOR
WOJACZEK REMIGIUSZ
MAKUŁA WIKTOR
2006
2007
2006
2007
19.06.2019
Ruda Śląska



Dzieci Starsze (Dziewczęta 12-13 lat)

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.67
BLUTKO ZUZANNA
2004
17.06.2017r
Bielsko-Biała
100 m
14.09
BLUTKO ZUZANNA
2004
06.05.2017r
Sosnowiec
150 m
24.61
KEMPNY SANDRA
1998
28.05.2011r
Bielsko-Biała
200 m
30.53
LOSE MAŁGORZATA
2003
24.09.2016r
Rybnik
300 m
47.62
MADEJ MAGDALENA
1981
07.05.1994r
Pszczyna
400 m
1:06.89
MADEJ MAGDALENA
1981
08.05.1994r
Zabrze
600 m
1:48.15
MADEJ MAGDALENA
1981
01.05.1994r
Bielsko-Biała
800 m
2:27.15
GMITRZUK EWELINA
1984
10.05.1997r
Zabrze
1000 m
3:08.54
GMITRZUK EWELINA
1984
1.05.1997r
Zabrze
2000 m
7:42.84
CZYŻ ANNA
1986
17.05.1998r
Warszawa
Chód 3km
21:52.58
SARKOWICZ KLAUDIA
1981
14.05.1994
Zabrze
10km
47:21
MADEJ MAGDALENA
1981
16.10.1994
Koło
Skok w dal
4.47 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
14.06.2017r
Rybnik
Piłka Palantowa
35,5 m
LIBERDA KLAUDIA
2007
09.10.2018r
Ruda Śląska



Dzieci Młodsze ( Chłopcy 11 lat i młodsi)

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
8.75
URBANEK ŁUKASZ
2003
18.06.2014r
Sosnowiec
100 m
14.47
BRZUSKA WOJCIECH
2001
09.06.2012r
Chorzów
200 m
33.51
BRZUSKA WOJCIECH
2001
16.07.2011r
Rybnik
300 m
49.32
WALA PIOTR
2005
01.10.2016r
Sosnowiec
500 m
1:30.55
WALA PIOTR
2005
28.05.2016r
Kraków
600 m
1:56.59
WALA PIOTR
2005
18.06.2016r
Bielsko-Biała
1000 m
3:24.38
KOŁODZIEJ ADRIAN
1983
14.05.1994
Zabrze
10 km
46:49
PINIOR ROBERT
1984
15.10.1995
Koło
Skok w dal
3.47 m
CICHOCKI MAKSYMILIAN
2004
20.06.2015r
Bielsko-Biała
Skok w dal strefa
3.62 m
WIENCEK PIOTR
2003
21.06.2014
Bielsko-Biała
Piłka Palantowa
27,5 m
MAKUŁA WIKTOR
2007
13.06.2018r
Ruda Śląska
4x100m
65.76
BRYŁA KAJETAN
BRÓZDA SZYMON
WOJACZEK TYMOTEUSZ
DEPO KACPER
2010
2010
2010
2010
10.10.2020
Chorzów

Dzieci Młodsze (Dziewczęta 11 lat i młodsze)

KONKURENCJA
WYNIK
NAZWISKO I IMIĘ
ROCZNIK
DATA
MIEJSCE
60 m
9.29
BLUTKO ZUZANNA
2004
17.06.2015r
Częstochowa
100 m
15.26
BLUTKO ZUZANNA
2004
03.10.2015r
Sosnowiec
150 m
27.36
SKOWROŃSKA ANNA
2000
28.05.2011r
Bielsko-Biała
200 m
35.07
WITCZAK DOROTA
2000
16.07.2011r
Sosnowiec
300 m
50.62
PASTUSZAK ROKSANA
2005
18.06.2016r
Bielsko-Biała
600 m
1:54.17
PASTUSZAK ROKSANA
2005
12.06.2016r
Chorzów
1000 m
3:44.1
NEBLIK AGNIESZKA
1981
06.06.1992r
Sosno
10km
47:33
MADEJ MILENA
1983
16.10.1994r
Koło
Skok w dal
3.52 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
20.06.2015r
Bielsko-Biała
Skok w dal strefa
3.52 m
BLUTKO ZUZANNA
2004
21.06.2014r
Bielsko-Biała
Piłka Palantowa
35,5 m
LIBERDA KLAUDIA
2007
09.10.2018r
Ruda Śląska