Klasy Sportowe zawodników

Rok 2017 :

Lp
Klasa Sportowa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Kategoria
Konkurencja
Wynik
Data
Miejsce
1IIMichalak Antonia2001U18200m25.9405.08.2017Warszawa
2IIDziuk Dagmara1987SeniorkaPółmaraton1:26:2703.09.2017Piła
3IIIWłocha Andrzej1995U231500m4:03.8328.07.2017Częstochowa
4IIIWłoch Andrzej1995U23Półmaraton1:13:1803.09.2017Piła
5IIIWłoch Andrzej1995U233000m9:09.4927.05.2017Łódź
6IIIWłoch Andrzej1995U2310000m34:19.8920.05.2017Bielsko-Biała
7IIIMichalak Antonia2001U18100m12.8803.06.2017Bielsko-Biała
8IIIKrakowski Dawid1999U20400m51.4720.05.2017Bielsko-Biała
9IIIKrakowski Dawid1999U20200m23.4207.10.2017Rybnik
10IIISwalski Kamil2001U18800m2:01.0710.09.2017Gliwice
11IIISzulik Grzegorz1981Masters +35Półmaraton1:16:4901.10.2017Katowice
12IVSzulik Dominika2001U18800m2:30.2307.10.2017Rybnik
13IVMichalak Antonia2001U18400m62.7810.09.2017Gliwice
14IVKrakowski Dawid1999U20100m11.7830.09.2017Częstochowa
15IVUrbanek Łukasz2003U16300m39.4930.09.2017Częstochowa
16VUrbanek Łukasz2003U16100m12.4602.09.2017Sosnowiec
17VLose Małgorzata2003U16100m14.1506.05.2017Sosnowiec
18VLose Małgorzata2003U16300m47.7603.05.2017Bielsko-Biała
19VBlutko Zuzanna2004U14100m14.0906.05.2017Sosnowiec

 

 

Rok 2016 :

Lp
Klasa Sportowa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Kategoria
Konkurencja
Wynik
Data
Miejsce
1IIIWłoch Andrzej1995Młodzieżowiec1500m4:10.8225.06.2016Kraków
2IIIWłoch Andrzej1995Młodzieżowiec800m2:01.1927.08.2016Chorzów
3IIIKrakowski Dawid1999Junior Młodszy400m52.3225.06.2016Kraków
4IIISzulik Dominika2001Młodziczka1000m3:08.7901.10.2016Sosnowiec
5IIIJagieło Wiktoria2001Młodziczka300m44.6728.05.2016Kraków
6IIISwalski Kamil2001Młodzik600m1:28.6323.09.2016Słubice
7IVGajowy Magdalena1998Juniorka800m2:26.5925.06.2016Kraków
8IVGajowy Magdalena1998Juniorka400m64.0712.06.2016Chorzów
9IVKrakowski Dawid1999Junior Młodszy800m2:06.2827.08.2016Chorzów
10IVKrakowski Dawid1999Junior Młodszy100m12.0404.06.2016Częstochowa
11IVSzulik Dominika2001Młodziczka600m1:44.2201.05.2016Sosnowiec
12IVSzulik Dominika2001Młodziczka300m45.3318.06.2016Bielsko-Biała
13IVMichalak Antonia2001Młodziczka100m13.3511.06.2016Sosnowiec
14IVMichalak Antonia2001Młodziczka200m28.1831.08.2016Sosnowiec
15IVMichalak Antonia2001Młodziczka300m45.1525.06.2016Kraków
16IVSwalski Kamil2001Młodzik1000m2:47.2501.10.2016Sosnowiec
17IVSwalski Kamil2001Młodzik300m39.5925.06.2016Kraków
18IVGłuszek Daniel2002Młodzik300m39.6111.06.2016Sosnowiec
19VJagieło Wiktoria2001Młodziczka100m13.8318.06.2016Bielsko-Biała
20VJagieło Wiktoria2001Młodziczka200m29.9231.08.2016Sosnowiec
21VSzulik Dominika2001Młodziczka800m2:33.4615.05.2016Sosnowiec
22VGłuszek Daniel2002Młodzikw dal5.6711.06.2016Sosnowiec
23VHerman Wiktoria2002Młodziczka100m14.2811.06.2016Sosnowiec

 

 

Rok 2015 :

Lp
Klasa Sportowa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja
Wynik
Data
Miejsce
1IIDZIUK DAGMARA1987Maraton3:04:1519.04.2015rŁódź
2IIURBANEK SEBASTIAN1997400m50.0318.06.2015rWrocław
3IIIDZIUK DAGMARA1987Półmaraton1:28:3529.03.2015rŻywiec
4IIIURBANEK SEBASTIAN1997100m11.4624.06.2015rCzęstochowa
5IIIURBANEK SEBASTIAN1997200m22.8809.05.2015rSosnowiec
6IIIURBANEK SEBASTIAN1997800m2:01.2311.07.2015rSosnowiec
7IIIWŁOCH ANDRZEJ1995800m2:01.9729.08.2015rChorzów
8IVGAJOWY MAGDALENA1998800m2:31.4207.06.2015rSosnowiec
9IVPARALUK JOANNA1999400m63.6714.06.2015rChorzów
10IVSWALSKI KAMIL2001600m1:33.4303.10.2015rSosnowiec
11IVMICHALAK ANTONIA2001300m46.3624.05.2015rBielsko-Biała
12VSWALSKI KAMIL2001300m41.1129.08.2015rChorzów
13VMICHALAK ANTONIA2001100m14.2416.05.2015rChorzów
14VSWALSKI KAMIL20011000m2:58.1905.09.2015rChorzów
15VGŁUSZEK DANIEL2002300m42.0703.10.2015rSosnowiec

 

 

2014 rok:

Lp
Klasa Sportowa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja
Wynik
Data
Miejsce
1IIDZIUK DAGMARA1987Półmaraton1:27:2307.09.2014rPiła
2IIIDZIUK DAGMARA19873000 m10:45.2507.06.2014rBielsko-Biała
3IIISZULIK GRZEGORZ1981Półmaraton1:16:1228.06.2014rRybnik
4IIIURBANEK SEBASTIAN1997400 m ppł56.0914.07.2014rWrocław
5IIIURBANEK SEBASTIAN1997200 m23.1008.06.2014rBielsko-Biała
6IIIURBANEK SEBASTIAN1997400 m51.2407.06.2014rBielsko-Biała
7IVURBANEK SEBASTIAN1997100 m11.7011.05.2014rSosnowiec
8IVDZIKI OLIWIA1998100 m13.6811.05.2014rSosnowiec
9IVDZIKI OLIWIA1998200 m27.7001.06.2014rCzęstochowa
10IVDZIKI OLIWIA1998400 m63.7007.06.2014rBielsko-Biała
11IVGAJOWY MAGDALENA1998800 m2:31.1807.06.2014rBielsko-Biała
12VPARALUK JOANNA1999300 m46.9421.06.2014rBielsko-Biała
13VBŁACHUT MICHAŁ1999600 m1:37.5001.06.2014rCzęstochowa
14VKRZYKAŁA AGATA20001000 m3:27.3021.06.2014rBielsko-Biała
15VSWALSKI KAMIL2001600 m1:39.5421.06.2014rBielsko-Biała

 

 

2013 rok:

Lp
Klasa Sportowa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja
Wynik
Data
Miejsce
1IIZAWIERUCHA DAMIAN1980Maraton2:31:2921.04.2013Warszawa
2IIURBANEK SEBASTIAN1997400m ppł55.4526.07.2013rŁódź
3IIDZIUK DAGMARA198710km39:3029.09.2013rKnurów
4IIIZAWIERUCHA DAMIAN1980Półmaraton1:10:1124.03.2013rWarszawa
5IIIZAWIERUCHA DAMIAN198010km33:0201.05.2013Krapkowice
6IIIDZIUK DAGMARA1987Półmaraton1:29:5729.06.2013rRybnik
7IIIDZIUK DAGMARA1987Maraton3:18.1020.10.2013rKatowice
8IIIURBANEK SEBASTIAN1997100 m11.4123.06.2013rBielsko-Biała
9IIIURBANEK SEBASTIAN1997400 m51.1615.06.2013rSosnowiec
10IIIURBANEK SEBASTIAN1997200 m23.1209.06.2013rSosnowiec
11IIISZULIK GRZEGORZ198110 km33:2629.09.2013rKnurów
12IVKRAKOWCZYK KAMIL1996400 m53.9023.06.2013rSosnowiec
13VKRAKOWCZYK KAMIL1996100 m12.2029.09.2013rSosnowiec
14VDZIKI OLIWIA1998100 m14.1105.10.2013rSosnowiec
15VGAJOWY MAGDALENA1998100 m14.4823.06.2013rBielsko-Biała
16VGAJOWY MAGDALENA1998200 m30.0018.05.2013rSosnowiec
17VGAJOWY MAGDALENA1998300 m47.5323.06.2013rBielsko-Biała
18VJANECKA MARTA1999300 m48.4823.06.2013rBielsko-Biała
19VJANECKA MARTA19991000m3:32.4514.09.2013Opole

 

 

2012 rok:

Lp
Klasa Sportowa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja
Wynik
Data
Miejsce
1 I ZAWIERUCHA DAMIAN 1980 Biegi Górskie 3m 13.05.2012 Bielsko-Biała
2 II DZIUK DAGMARA 1987 Półmaraton 1:24:55 09.09.2012r Piła
3 II URBANEK SEBASTIAN 1997 300 m 37.08 26.08.2012r Chorzów
4 II URBANEK SEBASTIAN 1997 300 m pł 40.12 16.09.2012r Częstochowa
5 III ZAWIERUCHA DAMIAN 1980 Maraton 2:44:04 09.03.2012r Drezno
6 III ZAWIERUCHA DAMIAN 1980 Półmaraton 1:12:18 25.03.2012r Żywiec
7 III DZIUK DAGMARA 1987 3000 m 11:01.14 12.05.2012r Częstochowa
8 III URBANEK SEBASTIAN 1997 100 m 11.61 30.08.2012r Sosnowiec
9 III URBANEK SEBASTIAN 1997 110 m pł 16.61 30.08.2012r Sosnowiec
10 IV URBANEK SEBASTIAN 1997 200 m 24.36 20.05.2012r Sosnowiec
11 IV URBANEK SEBASTIAN 1997 400 m 54.75 14.07.2012r Sosnowiec
12 IV ZOREMBA KAROLINA 1995 800 m 2:31.27 20.05.2012r Sosnowiec
13 V DZIKI OLIWIA 1998 100 m 13.88 06.09.2012r Chorzów
14 V DZIKI OLIWIA 1998 300 m 46.83 06.09.2012r Chorzów
15 V DZIKI OLIWIA 1998 600 m 1:49.4 22.09.2012r Pszczyna
16 V GAJOWY MAGDALENA 1998 100 m 14.34 06.09.2012r Chorzów
17 V GAJOWY MAGDALENA 1998 300 m 46.51 06.09.2012r Chorzów
18 V STENCEL KRZYSZTOF 1997 1000 m 2:57.23 16.09.2012r Częstochowa



2011 rok:

Lp
Klasa Sportowa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja
Wynik
Data
Miejsce
1 III URBANEK SEBASTIAN 1997 300 m 38.08 18.09.2011r Kędzierzyn-Koźle
2 III ZAWIERUCHA DAMIAN 1980 Półmaraton 1:16:05 27.03.2011r Żywiec
3 IV URBANEK SEBASTIAN 1997 100 m 12.07 09.11.2011r Chorzów
4 V URBANEK SEBASTIAN 1997 200 m 24.53 03.092011r Sosnowiec
5 V URBANEK SEBASTIAN 1997 400 m 55.09 16.07.2011r Sosnowiec
6 V URBANEK SEBASTIAN 1997 1000 m 2:56.63 25.05.2011r Chorzów



2008 rok:

Lp
Klasa Sportowa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja
Wynik
Data
Miejsce
1 V LICHACZ SONIA 1993 600 m 1:48.93 21.05.2008r Sosnowiec
2 V LICHACZ SONIA 1993 1500 m 5:14.01 21.06.2008r Częstochowa
3 V LICHACZ SONIA 1993 800 m 2:29.92 19.07.2008r Sosnowiec
4 IV LICHACZ SONIA 1993 1000 m 3:17.82 15.06.2008r Chorzów
5 IV CZERWIŃSKI ROBERT 1989 400 m 53.60 07.06.2008r Bielsko-Biała
6 IV CZERWIŃSKI ROBERT 1989 800 m 2:03.03 18.05.2008r Sosnowiec
7 IV CZERWIŃSKI ROBERT 1989 1500 m 4:15.00 21.06.2008r Częstochowa
8 IV CZERWIŃSKI ROBERT 1989 3000 m 9:15.58 19.07.2009r Sosnowiec
9 III CZERWIŃSKI ROBERT 1989 5000 m 16:13.89 28.06.2008r Sosnowiec

2006 rok:

Lp
Klasa Sportowa
Nazwisko i Imię
Rocznik
Konkurencja
Wynik
Data
Miejsce
1 II SUWAJ ANETA 1986 5000 m 18:04:93 27.08.2006 Toruń
2 II SUWAJ ANETA 1986 1500 m 4:42.26 27.05.2006 Bielsko-Biała
3 II SUWAJ ANETA 1986 3000 m 10:23.62 17.06.2006 Bielsko-Biała
4 II SUWAJ ANETA 1986 10000 m 37:52 11.06.2006 Kozienice
5 III SUWAJ ANETA 1986 800 m 2:20.74 17.09.2006 Chorzów
6 III SAJDAK NATALIA 1988 400 m 1:00.04 17.09.2006 Chorzów
7 III SAJDAK NATALIA 1988 800 m 2:22.88 18.07.2006 Sosnowiec
8 III CZERWIŃSKI ROBERT 1989 3000 m 9:05.20 17.06.2006 Bielsko-Biała
9 IV SAJDAK NATALIA 1988 400 mppł 69.83 17.06.2006 Bielsko-Biała
10 IV SAJDAK NATALIA 1988 200m 28.31 27.05.2006 Bielsko-Biała
11 IV CZERWIŃSKI ROBERT 1989 1500m 4:15.43 06.10.2006 Częstochowa
12 IV CZERWIŃSKI ROBERT 1989 800m 2:05.84 14.05.2006 Chorzów
13 IV PŁONKA WOJCIECH 1988 800m 2:02.79 17.06.2006 Bielsko-Biała
14 IV PIECHA KATARZYNA 1990 1500m 5:07.51 10.06.2006 Częstochowa
15 IV MIROCHA ŁUKASZ 1990 800m 2:05.34 17.09.2006 Chorzów