zaktualizowano - aktualności do 2009 roku

MASTERSI

1 miejsca

LP Zawodnik Kategoria Konkurencja Wynik Data Miejscowość
2 Dziuk Wacław M +60 2,7km 09.04.2006 Sosnowiec
1 Bodzak Zenon M +60 15km 1:03:16 09.05.1999 Świętochłowice

2 miejsca

LP Zawodnik Kategoria Konkurencja Wynik Data Miejscowość
3 Siegmund Tadeusz M +40 15km 56:34 21.03.2010 Chorzów
2 Skiba Krzysztof M +45 5,4km 09.04.2006 Sosnowiec
1 Kałus Karol M +40 10km 33:47 31.05.1992 Jastrzębie-Zdrój

3 miejsca

LP Zawodnik Kategoria Konkurencja Wynik Data Miejscowość
2 Siegmund Tadeusz 10km 36:13:00 30.05.2010 Bielsko-Biała
1 Siegmund Tadeusz M +40 10km 35:41 03.05.2010 Racibórz

SENIORZY

1 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
2 Banach Dagmara 4km 18:28 25.04.2010 Ostrzeszów
1 Kusiak Grzegorz 10km 31:15 31.05.1992 Jastrzębie-Zdrój

2 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
3 Siegmund Tadeusz 15km 56:34 21.03.2010 Katowice
2 Staśkiewicz Jakub 09.05.2009 Jastrzębie-Zdrój
1 Lichacz Sonia 4,2km 02.05.2009 Radlin

3 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
5 Zawierucha Damian 8,8km BG 30:47 09.05.2010 Bielsko-Biała
4 Zawierucha Damian 21,097km 1:11:12 20.03.2010 Sobótka
3 Banach Dagmara 6km 32:55 20.03.2010 Wodzisław Śląski
2 Lichacz S., Czerwiński R., Banach D., Staśkiewicz J. Sztafeta Olimpijska mieszana 4:23.11 28.09.2008 Pszczyna
1 Siegmund Tadeusz 15km 48:37 30.08.1992 Jastrzębie-Zdrój

MŁODZIEŻOWCY U23

1 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
1 Suwaj Aneta 2,7km 09.04.2006 Sosnowiec

2 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
3 Banach Dagmara 10km 42:00 26.09.2009 Zabrzeg
2 Siegmund Tadeusz 15km 48:37 30.08.1992 Jastrzębie-Zdrój
1 Siegmund Tadeusz 10km 31:27 31.05.1992 Jastrzębie-Zdrój

3 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
2 Banach Dagmara 2km 8:17.11 01.05.2009 Sosnowiec
1 Banach Dagmara 5km 23:47 14.09.2008 Wadowice

JUNIORZY U20

1 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
2 Kubiak Kamil 5,6km 18:53 09.05.1999 Świętochłowice
1 Piwierża Arkadiusz 10km 34:14 31.05.1992 Jastrzębie-Zdrój

2 miejsca

Lp Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejsce
1 Czerwiński Robert 5km 18:37 14.09.2008 Wadowice

JUNIORZY MŁODSI U18

1 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
2 Lichacz Sonia 09.05.2009 Jastrzębie-Zdrój
1 Lichacz Sonia 1km 03.04.2009 Jastrzębie-Zdrój

2 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
2 Lichacz Sonia 3000m 11:11.17 16.05.2009 Częstochowa
1 Piecha Katarzyna 2km 09.04.2006 Sosnowiec

3 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
5 Lichacz Sonia 1,5km 25.04.2010 Ostrzeszów
4 Gawełczyk Jakub 60m 7.88 20.02.2010 Brzeszcze
3 Czerwiński Robert 2km 09.04.2006 Sosnowiec
2 Jasińska Małgorzata 2km 09.04.2006 Sosnowiec
1 Zawierucha Jerzy 15km 59:56 30.08.1992 Jastrzębie-Zdrój

MŁODZICY U16

1 miejsca

Lp Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejsce
3 Lichacz Sonia 2km 11.11.2008 Rybnik
2 Lichacz Sonia 1,83km 07:00 04.10.2008 Lubliniec
1 Lichacz Sonia 1,5km 20.09.2008 Katowice

DZIECI STARSZE U14

1 miejsca

Lp Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejsce
12 Urbanek Sebastian 4,2km 30.05.2010 Bielsko-Biała
11 Urbanek Sebastian 300m 40.13 09.05.2010 Chorzów
10 Urbanek Sebastian 1km 03.05.2010 Radlin Głożyny
9 Urbanek Sebastian 100m 12.60 01.05.2010 Sosnowiec
8 Urbanek Sebastian 1,2km 25.04.2010 Ostrzeszów
7 Urbanek Sebastian 1km 20.03.2010 Wodzisław Śląski
6 Urbanek Sebastian 1km 26.09.2009 Zabrzeg
5 Urbanek Sebastian 400m 1:04.10 18.07.2009 Sosnowiec
4 Urbanek Sebastian 4km 31.05.2009 Bielsko-Biała
3 Urbanek Sebastian 09.05.2009 Jastrzębie-Zdrój
2 Urbanek Sebastian 1km 02.05.2009 Radlin
1 Urbanek Sebastian 0,5km 03.04.2009 Jastrzębie-Zdrój

2 miejsca

Lp Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejsce
17 Urbanek Sebastian 1000m 3:04.55 02.06.2010 Sosnowiec
16 Stencel Krzysztof 1000m 3:27.37 09.05.2010 Chorzów
15 Kempny Błażej 300m 44.39 09.05.2010 Chorzów
14 Fedoruk Radosław 100m 13.61 09.05.2010 Chorzów
13 Kempny Błażej 1km 03.05.2010 Radlin Głożyny
12 Stencel Krzysztof 1000m 3:37.14 01.05.2010 Sosnowiec
11 Kempny Błażej 100m 13.24 01.05.2010 Sosnowiec
10 Kempny Błażej 1,2km 25.04.2010 Ostrzeszów
9 Kempny Błażej 1km 20.03.2020 Wodzisław Śląski
8 Urbanek Sebastian 1km 3:48 06.03.2010 Mysłowice
7 Urbanek Sebastian w dal 4.76 20.02.2010 Brzeszcze
6 Urbanek Sebastian 60m 8.18 20.02.2010 Brzeszcze
5 Urbanek Sebastian 1km 11.11.2009 Rybnik
4 Zgórka Patryk 400m 1:15.80 18.07.2009 Sosnowiec
3 Urbanek Sebastian 02:42 11.07.2009 Karvina (CZE)
2 Sobecka Weronika 09.05.2009 Jastrzębie-Zdrój
1 Jasiński Mikołaj 0,8km 09.04.2006 Sosnowiec

3 miejsca

Lp Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejsce
8 Kempny Błażej 4,2 30.05.2010 Bielsko-Biała
7 Kempny Błażej 1000m 3:12.74 02.06.2010 Sosnowiec
6 Kempny Błażej w dal 4.38 20.02.2010 Brzeszcze
5 Kempny Błażej 60m 8.64 20.02.2010 Brzeszcze
4 Kempny Błażej 60m 8.64 06.02.2010 Brzeszcze
3 Kempny Błażej 1km 26.09.2009 Zabrzeg
2 Stencel Krzysztof 09.05.2009 Jastrzębie-Zdrój
1 Urbanek Sebastian 100m 13,76 01.05.2009 Sosnowiec

DZIECI MŁODSZE U12

1 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
2 Urbanek Łukasz 59" 11.07.2009 Karvina (CZE)
1 Czesnawska Monika 1,1km 4:12 09.05.1999 Świętochłowice

2 miejsca

LP Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejscowość
1 Wiśniewski Dawid 0,25km 25.04.2010 Ostrzeszów

3 miejsca

Lp Zawodnik Konkurencja Wynik Data Miejsce
3 Fac Daniel 09.05.2009 Jastrzębie-Zdrój
2 Domańska Agata 09.05.2009 Jastrzębie-Zdrój
1 Urbanek Sebastian 0,4km 14.09.2008 Wadowice