Aneta Suwaj i Wacław Dziuk wygrywają na Paterze w Sosnowcu

utworzony przez Stasiu

Podczas trzeciego biegu z cyklu „Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF nasi zawodnicy siedem razy stawali na podium.

Indywidualnie najlepiej spisali się Aneta Suwaj, która triumfowała w biegu kobiet oraz Wacław Dziuk najszybszy w biegu mężczyzn powyżej 60 lat, który zwyciężył jak do tej pory we wszystkich edycjach.

Na drugich pozycjach uplasowali się Katarzyna Piecha (dziewczęta - rocznik 1990-92), Mikołaj Jasiński (chłopcy - rocznik 1993 i młodsi) oraz Krzysztof Skiba (mężczyźni - rocznik 1947-60). Na najniższym stopniu podium stanęli Małgorzata Jasińska (dziewczęta - rocznik 1990-92) i Robert Czerwiński w biegu chłopców (rocznik 1987-89).

Tak jak w poprzednich biegach (w Siemianowicach Śląskich i Dąbrowie Górniczej) znakomicie zaprezentowaliśmy się w klasyfikacji drużynowej zajmując trzecie miejsce.

Masowe Biegi Przełajowe o Paterę "Dziennika Zachodniego" i Śl. TKKF Katowice - 09.04.2006 Sosnowiec


Dziewczęta - rocznik 1993 i młodsze (dystans 800 m)
1. Magdalena Nowińska (UKB Żak Świętochłowice)
2. Ewelina Konieczna (UKB Żak Świętochłowice)
3. Wiktoria Wiśniewska (KS Polonia Łaziska Górne)
...
17. Klaudia Banach (KB MOSiR Jastrzębie) - 4pkt

Chłopcy - rocznik 1993 i młodsi (dystans 800 m)
1. Łukasz Gurtkiewicz (MOSiR Czechowice-Dziedzice)
2. Mikołaj Jasiński (KB MOSiR Jastrzębie) - 19pkt
3. Marek Sierzputowski (SKS Champion SP-5 Tarnowskie Góry)
...
11. Mariusz Suwaj (KB MOSiR Jastrzębie) - 10pkt
13. Sebastian Urbanek (KB MOSiR Jastrzębie) - 8pkt

Dziewczęta - rocznik 1990-92 (dystans 2000 m)
1. Sandra Bielaczek (UKB Żak Świętochłowice)
2. Katarzyna Piecha (KB MOSiR Jastrzębie) - 19pkt
3. Małgorzata Jasińska (KB MOSiR Jastrzębie) - 18pkt

Chłopcy - rocznik 1990-92 (dystans 2000 m)
1. Marcin Ciepłak (RMKS Rybnik)
2. Paweł Durkalec (MOSiR Czechowice-Dziedzice)
3. Kamil Sobecki (MOSiR Czechowice-Dziedzice)
...
5. Kamil Brożek (KB MOSiR Jastrzębie) - 16pkt
6. Dawid Hawełka (KB MOSiR Jastrzębie) - 15pkt

Dziewczęta - rocznik 1987-89 (dystans 2700 m)
1. Ewelina Denisz (LUKS Zabrzeg)
2. Barbara Strońska (MOSiR Czechowice-Dziedzice)
3. Bernadetta Berger (MOSiR Czechowice-Dziedzice)
...
6. Natalia Sajdak (KB MOSiR Jastrzębie) - 15pkt
9. Dominika Hawełka (KB MOSiR Jastrzębie) - 12pkt
11. Maghliya Baaeu (KB MOSiR Jastrzębie) - 10pkt
14. Sylwia Katana (KB MOSiR Jastrzębie) - 7pkt
15. Iwona Tryka (KB MOSiR Jastrzębie) - 6pkt

Chłopcy - rocznik 1987-89 (dystans 2700 m)
1. Mateusz Stanoch (MOSiR Czechowice-Dziedzice)
2. Marcin Gola (MOSiR Czechowice-Dziedzice)
3. Robert Czerwiński (KB MOSiR Jastrzębie) - 18pkt
...
5. Wojciech Płonka (KB MOSiR Jastrzębie) - 16pkt
8. Paweł Winkler (KB MOSiR Jastrzębie) - 13pkt
13. Łukasz Piłatowski (KB MOSiR Jastrzębie) - 8pkt

Kobiety - rocznik 1986 i starsze (dystans 2700 m)
1. Aneta Suwaj (KB MOSiR Jastrzębie) - 20pkt
2. Agnieszka Mrózek (KS Polonia Łaziska Górne)
3. Bogdana Ciepłak (RMKS Rybnik)
...
9. Beata Piłatowska (KB MOSiR Jastrzębie) - 12pkt
11. Danuta Jasińska (KB MOSiR Jastrzębie) - 10pkt

Mężczyźni - rocznik 1961-86 (dystans 5400 m)
1. Piotr Magiera (Myszków)
2. Bogusław Homa (MOSiR Czechowice-Dziedzice)
3. Tomasz Ciepłak (RMKS Rybnik)
...
8. Jakub Staśkiewicz (KB MOSiR Jastrzębie) - 13pkt
12. Mirosław Piłatowski (KB MOSiR Jastrzębie) - 9pkt

Mężczyźni - rocznik 1947-60 (dystans 5400 m)
1. Jan Mróz (KWK Ziemowit)
2. Krzysztof Skiba (KB MOSiR Jastrzębie) - 19pkt
3. Stanisław Orlicki (KWK Ziemowit)
...
9. Wiesław Jasiński (KB MOSiR Jastrzębie) - 12pkt

Mężczyźni - rocznik 1946 i starsi (dystans 2700 m)
1. Wacław Dziuk (KB MOSiR Jastrzębie) - 20pkt
2. Zdzisław Puta (MOSiR TKKF Saturn Czeladź)
3. Emmanuel Trefon (MOSiR TKKF Piekary Śląskie)

 

Klasyfikacja Drużynowa

1 MOSiR Czechowice - 645pkt

2 MOSiR TKKF Saturn Czeladź - 358pkt

3 KB MOSiR Jastrzębie - 355pkt

Udostępnij: